Zachováme paniku? – Akcie potichu stúpajú
12. mája 2026 12:26,
Prečítané 811x,
stefanmichalik,
fikcia
Do redalcie Agentúry JPP sme dostali správu o aktuálnej panike, ktorá sa šíri ohľadom hantavírusu na výletnej lodi. Podľa dostupných údajov sa z človeka na človeka šíri len jeden druh adenovírusu:andy. Aj to podľa WHO len v obmedzenej miere. Panika je teda zasiata, ale v redakcii sme nepostrehli v médiách otázky, ako bola zabezpečená hygiena na lodi (výletnej) že sa na nej vyskytli hlodavce, ktoré vírus začali šíriš? Či sa náhodou neblíži koniec ozbrojeního konfliktu na Ukrajine, keďže, ako je známe, jeho začiatok ukončil v roku 2022 hystériu okolo covid-u. Hystéria okolo Hantavírusu mala „pozitívny“ moment – rast akcií farma firiem.
Za všetkým hľadaj peniaze…
Zdá sa, že ľudský život sa „zhmotnil“ do hodnoty dolárových či eurových bankoviek.
Akú má hodnotu? Ťažko povedať, ale pri (to je ale iná téma!!!) zavedení možnosti eutanázie , tá hodnota nie je zrejme veľká… Ktorá farma firma rástla najviac? Jednoznačne Moderna. Ostatné firmy mali len krátkodobý či špekulatívny
rast akcií.
Čo teda na záver?
V obchode s tričkami bolo jedno s nápisom:“ Zachovajme paniku.“
Za čias kovidu vznikla nová sekta ( Vznikla nová sekta? – život – Blog – Pravda) Vznikne aj teraz?
09.06.2026
A tak budeme mať v lete referendum. Prezident ho na rozdiel od svojho predchodcu „nezarezal“ a vyhlásil. Na Slovensku máme referendá radi a o voľbách ani nehovoriac. Strana (vraj) Demokrati, ktorá referendum iniciovala si podľa správy agantúry JPP vstúpila do svedomia. Podľa vyjadrenia jej predsedu Jaroslava Naďa„považujú toto referendum za skutočne drahý prieskum [...]
03.06.2026
Do redakcie agentúry JPP sme dostali správu, ktorá by sa dala nazvať „správou o bolesti hlavy.“ Je dlhodobo známe, že EÚ nám pripravuje nariadenia či smernice, ktoré dlhodobo strpčujú život. Jedno z „prevratných“nariadení si môžeme „vychutnávať“ v týchto dňoch, keď sa pri napití z fľaše staneme pri chvíľkovej nepozornosti „majiteľmi“ stlačenéného [...]
03.06.2026
Je 5.30 ráno. Ako každý deň idem s pariacou sa kávou na balkón. Vyberiem zo škatuľky cigaretu, zapálim a pomaly, priam lačne do seba vtiahnem prvý šluk. S úľavou a nebeským pocitom úľavy z prebúdzajúcich sa mojich nervových receprtorov, ho vydýchnem. Pozriem na nebo, ktoré je v iné rána modré, avšak dnes je popretkávané čiarami, kde mi len oko dovidí. Vidím [...]
o rok určite príde nejaká farmafirma s... ...
Ja verím len splnomocnencovi vlády =>... ...
Celá debata | RSS tejto debaty