Kto je za výbuchom, Rusi? (aj z archívov)

 

Gradujúca rusofóbia dosauje posledné dni  priam výšiny nebeské. Ruská federácia (RF)je pomaly obviňovaná  zo všetkého, čo sa  v šustne srdci Európy, ale aj  v Albione  .  Posledné dni sme svedkami diplomatického ping-pongu medzi Českou republikou a RF, keď si navzájom  obe krajiny vyhosťujú diplomatov. Niečo ako (priam peklom dýchajúcu) pochvalu za tento ich čin  zapotili  niektoré krajiny, ktoré  vyhosťovanie diplomatov RF chvália.  Jednoducho, chvála pekelná, ktorá prišla ako výsledok, vraj zapletenia agentov ruskej tajnej služby  za výbuchom v sklade vo Vrběticích v roku 2014. Orwellov Veľký Brat ešte  neúraduje  v plnej sile a tak po chvíli „gúglenia“ môže človek nájsť stopu udalostí, ako o nich hovoria články v dobových novinách. Podobne to bolo aj v tomto prípade: Nový čas 11.12.2014 uverejnil článok ,že za vznikom výbuchu muničného skladu  v českých Vrběticích môže firma BOCHEMIA kde bol v tom čase  v dozornej rade syn  vtedajšieho prezidenta SR A.KISKU !!! Úsudok nech si urobí každý sám….

link na článok:

 

Syn Kisku: Podniká vo vojenskom biznise | Nový Čas (cas.sk)

Bojkot samoobslužných pokladnic: ÁNO či NIE?

21.03.2026

Myšlienka je to veľmi dobrá, osobne s ňou súhlasím, ale…Priam do nirvány prichádzajú tí, ktorí sa z námietok odporcov týchto „pokladníc“ smejú. Priznám sa, že sa im nečudujem, keď im doslova nahráva autor plagátu! Čím, uvidíte na foto…. foto: archív Párkrát som si položil otázku či nerobím chybu, keď ich (samoobslužné pokladne ) [...]

Ako sa dáva facka?

20.03.2026

Vraj sa máme riadiť zákonmi? Absurdnosť pri pomyslení, že sa tu svojho času život točil okolo vyhlášok už bývalého hlavného hygienika. V tom čase som mal pocit, že sa nejakou vyhláškou bude riadiť aj dľžka prdu…. Po24.2.2022 som si priam na dennej báze dával otázku, či ešte žijeme na Slovensku. Otvorili sa Overtonove okná (technika manipulácie) že „my sme [...]

Tringelt? Za čo?

07.03.2026

Dnešný deň ako lusk. Slnko svietilo, dokonca na nebi neboli ani „kondenzačné čiary“ čiary, ktoré sa držia na oblohe aj tri či štyri hodiny…. Človek nie je nejaký zazobanec, ale na ten obed v reštaurácii z času na čas ešte má. Reštaurácia Jenny v Bratislave je podnik s pohodovou atmosférou. Dokonca až takou, že som sa v minulosti mal problém odtiaľ [...]

trump netanjahu

Sekunda vojny s Iránom stojí Trumpa 11 574 dolárov. Hegseth zháňa ďalších 200 miliárd

22.03.2026 17:25

Spojené štáty na vojnu v Iráne doteraz vynaložili viac ako 27,6 miliardy dolárov.

Kaštieľ Rusovce

Príbeh kaštieľa v Rusovciach vrcholí. Sídlo pre štátne návštevy zhltlo sto miliónov, vidno to najmä v interiéri

22.03.2026 17:00

Kaštieľ v Rusovciach postúpil v obnove, úrad vlády ukázal interiéry aj ďalšie plány.

Sikorski

Lavrovov človek Szijjártó. Magyar nenechal na ministrovi nitku suchú. Sikorski: Péter, to veľa vysvetľuje

22.03.2026 16:29

Klamete, aby ste presadili stranu Tisza a jej provojnovú bábkovú vládu v Maďarsku. To sa vám nepodarí!" reagoval na poľského ministra Szijjártó.

danko, majerský

Danko predloží návrh na predĺženie volebného obdobia samospráv. Majerský: Vláde „refresh“ nepomôže

22.03.2026 15:36

Danko sa snažil presviedčať Roberta Fica a Matúša Šutaja Eštoka o tom, aby v komunálnych voľbách urobili „spolukoalície“.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 349
Celková čítanosť: 1279515x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu