Ja som COVID poslanec, kto je viac? (Ako sa žije v hystérii VIII )

 

Nepísaným pravidlom  je, že „plebs“ odvodzuje svoje konanie od „pánov“. A keď „plebs“ vidí, že „páni“ síce vodu kážu, avšak chlípu vínko, „plebs“ sa vykašle na všetky slová „pánov“. Podobná situácia je aj na Slovensku: Matelkovi zachutila moc, má svoj parlamentný stroj, s ktorým si môže robiť, doslova a do písmena,  s krajinou a ľuďmi, čo sa mu len zachce. Ba vlastne je to tentokrát pod pláštikom „boja“ s koronou …

Rovní a rovnejší

Okrem pitia vínka namiesto vody a výsmechu zo strany „pánov“  nám v roku 2020 umrela chrípka. Verná spolubojovníčka, ktorá občas vyprodukovala nejakú-tú pandémiu, nám  umrela ako inak na koronu. Inak si totiž (zjednodušene povedané) neviem vysvetliť fakt, že aj keď je december, v „oficiálnych“ médiách nie je  o nej ani zmienka! Zo všetkých strán čísla, ale? V blogu :“Bude očkovanie referendom o smrti?“ (pod týmto článkom) je uvedený prípad duplicitných pozitívnych vyšetrení. Ale nič sa nedeje, mašinéria hystérie je naštartovaná… Kto je teda rovnejší? No poslanci NR SR! Podľa vyhlášky hlavného hygienika Mikasa môžu aj poslanci NR SR nakazení Covidom prísť do parlamentu a odhlasovať ústavný zákon, podľa ktorého bude mať vláda právomoc donekonečna(?)  predlžovať núdzový stav.

Iný názor nežiadúci?

Ako vo svojom statuse uviedol poslanec NR  SR Ľuboš Blaha:“ Tak veľmi chcú zakazovať protesty, že sú ochotní zamoriť celý parlament, ohroziť zamestnancov Kancelárie NR SR a ich rodiny a poprieť všetko, čo doteraz hlásali o tom, aký je Covid nebezpečný.  V parlamente si dá Covid pauzu a už odrazu nebezpečný nebude.

 Odrazu nie je potrebné, aby človek nakazený Covidom ostal doma v karanténe – donedávna to klasifikovali ako trestný čin, ale zrazu to je služba vlasti.

  1. Odrazu nevadí, že s takýmto nakazeným človekom dôjde do kontaktu v miestnosti bez okien stovka ďalších ľudí – odrazu nebude treba, aby šli okamžite do karantény. Matovičovi papaláši môžu všetko.
  2. Kým bežných ľudí by za takéto niečo naháňala polícia, Mikas s Matovičom vysielajú Slovákom signál, že všetky ich pravidlá sú vlastne len bič na ľudí a vyvolení ich dodržiavať nemusia. Je to surové, arogantné a nekonečne hlúpe.
  3. My v Smere sa na zajtrajšej (dnešnej – pozn. š.m)schôdze NR SR nezúčastníme. Nemáme možnosť nič ovplyvniť – nebude sa diskutovať, nebude možnosť hlasovaním čokoľvek zmeniť. Na stláčanie gombíkov tam má Matovič svoje stádečko – my mu komparz robiť nebudeme.
  4. Jediné, čo môžeme urobiť, je politická obštrukcia. Nebyť tam a znížiť tým počet prítomných poslancov. Koalícia v každom prípade potrebuje 90 hlasov.
  5. V prípade, že by ďalej platili obmedzenia pre ľudí s Covidom, pravdepodobne by 90 hlasov nenazbierali, pretože viacero poslancov koalície je údajne pozitívnych, nehovoriac o ministroch a vládnych predstaviteľoch.“

Vyrieši všetko vakcína?

Nech sa  na mňa nikto nehnevá, ale nie! Problém je  v časti  ľudí a ich jednostrannej informačnej orientovanosti  na tzv. mainstream, kde sa o vakcíne dozvedáme samé chválospevy, aká je to spása, ako nás to vytrhne z biedy. Už Matelkove vyjadrenia z októbra 2020 ma donútili spozornieť, keď sa ospravedlňoval ľuďom (parafrázujem), že boli k testovaniu vlastne donútení rôznymi reakciami zamestnávateľov či obyčajných prenajímateľov bytov… Paragrafy iných zákonov a Zákonníka práce dostali zabrať. Spasí nás vakcína? Ako som už uviedol, neradím sa medzi odmietačov očkovania, ale „len“ medzi tých,  ktorí s ním mali dosť nepríjemné skúsenosti a skutočne by som sa „vďaka“ nejakému chemickému kokteilu nerád dostal do ešte väčších zdravotných patálií, v akých sa nachádzam!  A nejaké odškodňovanie za zdravotné komplikácie po očkovaní? V situácii, keď má človek po očkovaní ( v miernejšom prípade) „pridelenú“ spoločnosť invalidného  vozíka, sú mu AKÉKOĽVEK peniaze prospešné ako mŕtvemu zimník!!!  Nechápem tiež(kľudne mi to niekto vysvetlite,rád si to prečítam!)  AKO môžu nezaočkovaní ľudia ohroziť zaočkovaných?  Prečo si nechať vpichnúť tento chemický kokteil, keď človek síce nič nespochybňuje, ale po zlých skúsenostiach z minulosti NEMÁ v podobný druh, nazvime to, očkovania, dôveru? Preto, že to robia ostatní?

Také malé divadielko

Ako „mierne“ nepodarené divadlo pre ovečky mi pripadalo zaočkovanie v priamom prenose prof.Krčméry, prof.Jarčušku a ďalších v priamom prenose. Divadielko, keď ich vraj pred kamerami zaočkovali s pripravenými  vakcínami v striekačkách. Áno, mala to byť vakcína, ktorá sa má skladovať pri poriadne mínusových teplotách…

 

 

Bude očkovanie referendom o smrti? – život – Blog.Pravda.sk

Veličenstvo Strach (Ako sa žije v hystérii VI) – život – Blog.Pravda.sk

Vie pravá ruka, čo robí ľavá? (Ako sa žije v hystérii IV) – život – Blog.Pravda.sk

Trizubec má tajnú zbraň na Maca! !!

26.06.2025

Aj v dnešný teplotne vražedný deň dostala agentúra JPP množstvo správ, z ktorých vyberá: V konflikte medzi Macom a Trizubcom, ktorý prebieha tri roky nastáva zrejme zvrat. Ako sa v správe ďalej uvádza, má k tomu dopomôcť tajná zbraň _ CUMLIKÁTOR!!! Vojská Zeleného mužíčka zrejme zmenili voči Macovi taktiku. Agentúra JPP exluzívne prináša foto tejto [...]

LEN taká úvaha!

24.03.2025

Nechcem nikomu bortiť sebavedomie, ale pokiaľ som správne pochopil, tak slintačka a krívačka je vírusové ochorenie. A nakoľko je to ochorenie, určite sa to musí dať aj nejakým spôsobom liečiť. A doteraz som nezaregistroval ako občan tejto republiky v médiách a ani nikde inde, že by sa toto ochorenie chystal niekto liečiť. „lieči“ sa tu iba vybíjaním a [...]

Des a panika, pastierov a ich ovečiek taktika! ! !

20.03.2025

Počujete to békanie? To sa nám ovečky rozbékalii od desu! Ako obranný mechanizmus na zakrytie aj svojho lapania po dychu zvolili zosmiešňovanie. Koho? Splnomocnenca vlády Kotlára, ktorý si “dovolil” uviesť, že injekcíka “slobody”, ktorú dostali do delta svalu a ktorá má skutočne pochybný pôvod a vývoj, nemusí byť zrejme to pravé oslobodzujúce.Nie som [...]

Ukrajina, podpálené auto

Taktika ako u teroristov. Rusko verbuje mladých Ukrajincov, aby páchali samovražedné útoky

02.07.2025 06:00

Ruské tajné služby prišli s novou taktikou. Na sociálnych sieťach lákajú mladých Ukrajincov, neraz i deti. Využívajú ich na sabotáže, ale aj na bombové útoky.

Patriot, stíhačky F-16, vojna na Ukrajine, zbrane

ONLINE: USA prestali dodávať Ukrajine niektoré zbrane. Uprednostnili sme americké záujmy, odkázal Biely dom

02.07.2025 05:35

Pentagon zastavil po revízii skladov dodávky niektorých zbraní na Ukrajinu.

Kráľova hoľa, mReportér

Patrí k tomu najkrajšiemu na Slovensku. Ikonický vrch v Nízkych Tatrách je lákadlom pre turistov

02.07.2025 05:00

Zábery zachytila mReportérka Ľubka Šeroňová.

Francois Bayrou

Bayrouova menšinová vláda prežila ďalšie hlasovanie o nedôvere. Premiér sa hnevá na socialistov

01.07.2025 23:16

Návrh predložila opozičná Socialistická strana po zlyhaní rokovaní o dôchodkových reformách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 1211313x
Priemerná čítanosť článkov: 3573x

Autor blogu