Skončí predaj živých vianočných stromčekov?
6. decembra 2024 10:51,
Prečítané 1 586x,
stefanmichalik,
fikcia
Do redakcie agentúry JPP sme dostali video, ktorého obsah je vážnou konkurenciou predajcom živých vianočných strončekov. Na videu muž do stredu prinesenej pneumatiky zu osobného auta vloží podľa potreby vysoký kvetináč so zasádrovanou palicou, ktorá má na svojom vrchu plošinu, s výškou približne 1meter. Po obvodoch pneumatiky vyvŕta dielry, od seba vzdialené 10 cm, špagát v potrebne dĺžke upevníaj na plošinu. Urobí tak po celom obvode pneumatiky a dostane efekt, že kvetináč so zasádrovanou palicou vo svojom strede bude v špagátovom “stane”. Okolo tohto špagátového “stanu “ omotá zelenú reťaz a stromček podľa želanej výšky má hotový. Takýto umelý stromček si človek ozdobí podľa svojej fantázie. Podľa slov autora tejto myšlienky je takýto stromček určený hlavne nízkopríjmovým rodinám. Podľa jeho predbežných výpočtov by mali v podstate zmiznúť použité pneumatiky a po vianočných sviatkoch by sa ich malo vrátiť cca 30 Toľko jeho hrubé odhady….
Viac ale vo videu (fb profil Miro Milo)
(1) Facebook
(ak link nebude fungovať skopírujte ho do prehliadača)
09.06.2026
A tak budeme mať v lete referendum. Prezident ho na rozdiel od svojho predchodcu „nezarezal“ a vyhlásil. Na Slovensku máme referendá radi a o voľbách ani nehovoriac. Strana (vraj) Demokrati, ktorá referendum iniciovala si podľa správy agantúry JPP vstúpila do svedomia. Podľa vyjadrenia jej predsedu Jaroslava Naďa„považujú toto referendum za skutočne drahý prieskum [...]
03.06.2026
Do redakcie agentúry JPP sme dostali správu, ktorá by sa dala nazvať „správou o bolesti hlavy.“ Je dlhodobo známe, že EÚ nám pripravuje nariadenia či smernice, ktoré dlhodobo strpčujú život. Jedno z „prevratných“nariadení si môžeme „vychutnávať“ v týchto dňoch, keď sa pri napití z fľaše staneme pri chvíľkovej nepozornosti „majiteľmi“ stlačenéného [...]
03.06.2026
Je 5.30 ráno. Ako každý deň idem s pariacou sa kávou na balkón. Vyberiem zo škatuľky cigaretu, zapálim a pomaly, priam lačne do seba vtiahnem prvý šluk. S úľavou a nebeským pocitom úľavy z prebúdzajúcich sa mojich nervových receprtorov, ho vydýchnem. Pozriem na nebo, ktoré je v iné rána modré, avšak dnes je popretkávané čiarami, kde mi len oko dovidí. Vidím [...]
keď pán Boh potrebuje v živote všeliakých... ...
Celá debata | RSS tejto debaty