Založ si blog

Kto dostane ďalšiu „vzduchom“ chladenú?

 

Kým  predvolebná kampaň v roku 2020 bola bez faciek, ale s bilbordami  s bojovo naladenou tvárou  vtedajšieho predsedu tejto strany a titulkom „Poďme do nich“, tá tohtoročná je o niečo „zábavnejšia“: facká sa o dušu spasenú. Nechcem vynášať nejaké súdy, ale tej  prvej,ktorú dostal „bojovník proti mafii“  PREDCHáDZALO jeho solídne cirkusové číslo, keď narušil pokojnú, síce verejnú, tlačovku najväčšej opozičnej strany a zo zaparkovaného auta na chodníku, vybľakoval  svoje obohraté litánie o mafii. Človek začína mať pocit, že keby nebolo ním toľko spomínaného „mafiána“, tak vyfučí  nielen  predvolebná agitka tejto strany „proti niekomu“ doslova ako šumienka.

Ono skúsenosti s rušením cudzích akcií má aj stranička, ktorej akosi čudne rastú preferencie (zrejme má na ich rast vplyv Slnko). Jej predseda na tlačovke priam moralisticky odsúdil „vzduchom chladenú, ktorú utŕžil tento „bojovník proti mafii“ ako cestu na politické dno. Lenže asi „zabudol,“  že  aj  stranička, ktorej šéfuje  sa takéto dno v roku 2020 snažila preraziť!!!   (škriekajúci modráskovia – život – Blog – Pravda)    Pre Igora Matoviča  o ktorom je reč, nejde o prvý fyzický stret s politikmi z opačného spektra. V auguste 2010, keď bol ešte poslancom SaS, dostal v rokovacej sále parlamentu facku od vtedajšej podpredsedníčky SNS Anny Belousovovej. Političke sa nepáčilo, že o nej hovoril ako o „Anči“.

V októbri 2019, keď Igor Matovič narušil tlačovú konferenciu Smeru-SD, s plagátom, ktorý tam priniesol, Juraj Blanár mu ho 2-krát vytrhol z ruky, pokrčil a zahodil.

Koho to mali na kandidátke?

Posledná „vzduchom chladená“ padla od kandidáta OĽANO Tomáša Holkoviča. Kandidatúry sa síce vzdal, ale hľadaním po nete sa človeku derie o.i. na jazyk otázka:“Koho to mala táto strana na kandidátke?“   ( Točil tam gayporno? (pluska.sk)        )

A tá druhá, keďže do volieb nám ešte ostáva nejaký – ten deň  a strany(ich kandidáti) sa nám tak pekne rozfackali:“Kto dostane ďalšiu ´vzduchom chladenú´?“

 

Vyzerá ako žena, ale necíti sa ako žena! Kto je to?

20.12.2022

„Republika práva, kde chce každý práva,“ to prvé právo sa zmenilo na akýsi prečudesný hybrid, ktorého symbolom boli poslednpé dva roky obušok a pokuta 1659€. Vraj za nedodržiavanie „protipandemických opatrení“. Vo volebných miestnostiach sa „odporúčalo“ dodržiavať odstupy, ale v takej MHD bola hlava na hlave… Ale nie o tom som chcel, to je [...]

DALI BY STE SI REZEŇ Z 3D TLAČIARNE ČI LABORATÓRIA?

14.11.2022

S odstupom času sa mi javí film „Krídielko alebo stehienko“ v hlavnej úlohe s L.Funesom, v postave vydaveteľa známeho gastronomického sprievodcu Charlesa Duchemina, ako humorne spracovaná realita dnešných dní Podľa neho je „jedlo jedna zo slávnych tradíc sladkého Francúzska.“ Za tento postoj má medzi majiteľmi reštaurácii nepriateľov, z ktorých najväčší je [...]

Bratislava, Súd, Okresný súd IV

Sudca Kurinec je disciplinárne vinný, na jeden rok mu znížili plat

27.09.2023 10:37

Sudca Mestského súdu Bratislava IV Marián Kurinec je vinný zo závažného disciplinárneho previnenia, ktorého sa dopustil nečinnosťou vo viacerých veciach.

HZS, pátranie, tatry, záchranár

Pátranie po nezvestnom Poliakovi v Tatrách pokračuje, zatiaľ bez úspechu

27.09.2023 10:19

Turista mal schádzať z Ľadového štítu ešte v sobotu a pritom si privodil vážny úraz dolnej končatiny.

Eduard Heger

V byte bývalého premiéra Hegera nahlásili bombu

27.09.2023 09:48

„Ja to prežijem, ale moje deti si toto naozaj nezaslúžia," uviedol v reakcii.

cirkus, Fakultná nemocnica Trnava, pôrodnica

Hluk, ruch, zápach a šapitó rovno pod oknami. Pred trnavskou pôrodnicou postavili cirkus

27.09.2023 09:19

Atrakciu v blízkosti bábätiek nemôže nikto vypoklonkovať, pretože sa nachádza na súkromnom pozemku.