Založ si blog

Kto dostane ďalšiu „vzduchom“ chladenú?

 

Kým  predvolebná kampaň v roku 2020 bola bez faciek, ale s bilbordami  s bojovo naladenou tvárou  vtedajšieho predsedu tejto strany a titulkom „Poďme do nich“, tá tohtoročná je o niečo „zábavnejšia“: facká sa o dušu spasenú. Nechcem vynášať nejaké súdy, ale tej  prvej,ktorú dostal „bojovník proti mafii“  PREDCHáDZALO jeho solídne cirkusové číslo, keď narušil pokojnú, síce verejnú, tlačovku najväčšej opozičnej strany a zo zaparkovaného auta na chodníku, vybľakoval  svoje obohraté litánie o mafii. Človek začína mať pocit, že keby nebolo ním toľko spomínaného „mafiána“, tak vyfučí  nielen  predvolebná agitka tejto strany „proti niekomu“ doslova ako šumienka.

Ono skúsenosti s rušením cudzích akcií má aj stranička, ktorej akosi čudne rastú preferencie (zrejme má na ich rast vplyv Slnko). Jej predseda na tlačovke priam moralisticky odsúdil „vzduchom chladenú, ktorú utŕžil tento „bojovník proti mafii“ ako cestu na politické dno. Lenže asi „zabudol,“  že  aj  stranička, ktorej šéfuje  sa takéto dno v roku 2020 snažila preraziť!!!   (škriekajúci modráskovia – život – Blog – Pravda)    Pre Igora Matoviča  o ktorom je reč, nejde o prvý fyzický stret s politikmi z opačného spektra. V auguste 2010, keď bol ešte poslancom SaS, dostal v rokovacej sále parlamentu facku od vtedajšej podpredsedníčky SNS Anny Belousovovej. Političke sa nepáčilo, že o nej hovoril ako o „Anči“.

V októbri 2019, keď Igor Matovič narušil tlačovú konferenciu Smeru-SD, s plagátom, ktorý tam priniesol, Juraj Blanár mu ho 2-krát vytrhol z ruky, pokrčil a zahodil.

Koho to mali na kandidátke?

Posledná „vzduchom chladená“ padla od kandidáta OĽANO Tomáša Holkoviča. Kandidatúry sa síce vzdal, ale hľadaním po nete sa človeku derie o.i. na jazyk otázka:“Koho to mala táto strana na kandidátke?“   ( Točil tam gayporno? (pluska.sk)        )

A tá druhá, keďže do volieb nám ešte ostáva nejaký – ten deň  a strany(ich kandidáti) sa nám tak pekne rozfackali:“Kto dostane ďalšiu ´vzduchom chladenú´?“

 

Ako sa odpútava pozornosť?

19.06.2024

Naliehavých otázok máme na Slovensku na riešenie dosť… A ono sa zrejme pre “niekoho” zíde, keď sa troška presmeruje pozornosť, zvýši sa polarizácia spoločnosti, “brnkne” sa na city…. Od volieb v 2023. tu počuť len škrípanie zubov opozície, kadejaké moralizovanie a strašenie priam apokalypsou či už vnútornou, alebo z východu od [...]

Vitaj panika, ako sa máš?

07.06.2024

V roku 2016 po zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA padali slová ľudí z rôznych oblastí spoločnosti, že sa vysťahujú. Exodus sa nekonal, USA sa zmieta v iných problémoch. Na Slovensku sme po parlamentných voľbách v roku 2023 boli tiež svedkami “zajačích úmyslov”, keď nás tu v rôznych spotoch strašii, že 1. októbra 2023 nevyjde Slnko.To, čuduj sa svete, vyšlo a [...]

Dve desaťročia sme v únii: máme dôvod na oslavu?

28.05.2024

Smiať sa či plakať? Posledných desať rokov hľadám odpoveď na otázku:”Aké hodnoty má únia prezentovať? Čo nám priniesla Určite boli aj pozitíva, ale osobne vidím hlavne tie negatíva… ale poďme po poriadku: Môj bývalý spolužiak je z mesta, kde bola minimálne od roku 1969 tradícia výroby cukru. Stál tam v rámci ČSS(F)R a neskôr SR najmodernejší [...]

Chorvátska dopravná polícia

Bomba, granát či mína? Pri Zadare vybuchlo auto, zomrelo dieťa z Česka

20.06.2024 10:23, aktualizované: 11:10

Denník Zadarski uviedol, že vozidlo zastavilo na odpočívadle kvôli poruche vozidla.

Peter Pellegrini

Voliči Smeru očakávajú, že Pellegrini zmierni napätie v spoločnosti, voliči PS sú skeptickí

20.06.2024 10:08

Až takmer 88 percent voličov Smeru očakáva, že Pellegrini sa pokúsi vyvažovať prípadný negatívny vplyv vlády a parlamentu na spoločnosť.

Peter Kotlár

21-tisíc obetí. Kotlár tvrdí, že žiadna pandémia nebola. Majerský: SNS prerástla Dolinkovej cez hlavu

20.06.2024 10:04

KDH vyzýva vládu, aby odvolala splnomocnenca kvôli jeho postojom voči pandémii a neprijatím predpisov WHO.

Pungsan / Pes / Vladimir Putin / Kim Čong-un /

Kim daroval Putinovi vzácne plemeno loveckých psov. Ide o národný symbol KĽDR

20.06.2024 09:46

Psy plemena Pungsan sú považované za vzácne, severokórejci ho považujú za národný symbol krajiny najmä vďaka svojej pokojnej povahe a vernosti.