Založ si blog

Aké choroby nás čakajú- unikol ich zoznam (Čo zaručia vakcíny? )

Pestrý zoznam viac či menej umelo vyvolaných nákaz, ktorý sme tu mali od začiatku storočia, nám doplnil mail,  ktorý sme  dnes ráno dostali do agentúry JPP. Mail  obsahuje  zoznam epidémií, ktoré nás majú postretnúť do konca tretej dekády tohto storočia. V roku 2021  to mala byť netopieria chrípka. Tento rok sa máme stretnúť s opičímiá kiahňami.Na budúci rok  postihne slony nádcha – slonia nádcha. V roku 2024 to má byť mačací kašeľ. Zrejme  o rok neskôr  tu hady postihne  pandémia hadej obrny. V roku 2026 nejedzte klobásy, mohli by ste dostať prasačiu žltačku. Štvornohý priateľ človeka  má byť  podľa tohto zoznamu  v roku 2027 ohrozený  psou hnačkou.  V roku 2028  má byť v ohrození osol (zvierací či  ľudský? – pozn JPP), ktorý má trpieť demenciou. Na rok 2029 je predpokladaný výskyt konského predčasného výronu (žiaľ, bez ďalších podrobností – pozn.JPP ). A rok 2030 sa má niesť v znamení pavúčej zápchy (jej prejavy bližšie neuvedené- pozn.JPP).  Podľa tohto mailu máme byť vraj v kľude. Nemáme šíriť hystériu a veriť v zázračnú („zázračnú“?) moc vakcín… J

Čo zaručia dávky vakcín?

Žijeme v skutočne zvláštnej dobe. Nehovoríme spolu, gánime  na seba, a ešte pred pár mesiacmi sme boli jeden pre druhého ako zdroj  morovej nákazy. Prišli vakcíny. Neuveriteľný zdroj príjmov pre farmafirmy a zdroj komplikácii (vedľajších účinkov) pre ich prijímateľov s doslova roztraseným delta svalom. Zvláštna doba pokračovala nejakými mutáciami, ovčími kiahňami. Jednoducho  prišlo sa s tým,  čím možno človeka čo najviac vystrašiť, zlomiť. Mail, ktorý sme do agentúry dostali,  pokračuje  pasážou, venujúcou sa vakcínam, ako aj tým, čo jednotlivé dávky môžu zaručiť okrem rozbitia prirodzenej imunity človeka. Nasledujúce riadky majú byť čisto informatívne, bez nejakého zámeru ovplyvňovať  niekoho v jeho rozhodnutí experimentálny roztok (vakcínu) prijať:

  1. dávka mala  jej prijímateľovi zaručiť dobrý pocit
  2. dávka  prijímateľovi zaručovala pocit nesmrteľnosti (prežil som s minimálnymi vedľajšími účinkami: svrbenie (miernu bolesť) v mieste vpichu, vracanie, teploty (liek proti horúčke a čaj to vyriešil)
  3. dávka  zaručila pocit výnimočnosti (bébé, ešte žijem, hoci som očkovaný!)
  4. dávka  zaručí nehorľavosť. (Zrejme rozpálení od zlosti nebude jej prijímateľ  horieť!- pozn.JPP)
  5. dávka nepriestreľnosť  (fanatizmu? – poznámka JPP)

Po 6.dávke  jej prijímateľ zrejme zruší okrem vchodových  dverí všetky ostatné.

Prečo? Táto dávka mu  dá schopnosť prechádzať cez steny.

Čakajúc na 7.dávku (ak ešte bude nažive a imunitný systém sa mu nezrúti) sa  mu prisní, že táto dávka mu zaručí neviditeľnosť. (Otázka znie, či neviditeľnosť preňho bude dobrá, aby sa ráno nevidel v zrkadle, alebo aby sa nemusel fyzicky stretnúť s ľuďmi, z ktorých niektorí by mu určite povedali svoje…)

Netrpezlivo bude čakať na 8.dávku, vďaka ktorej bude absolútne nad vecou – získa schopnosť levitovať.   :o))

A cieľovou rovinkou, ktorou  bude v prípade prijatie  9. dávky bude jasná NESMRTEĽNOSŤ jej príjemcu..

 

 

 

 

DALI BY STE SI REZEŇ Z 3D TLAČIARNE ČI LABORATÓRIA?

14.11.2022

S odstupom času sa mi javí film „Krídielko alebo stehienko“ v hlavnej úlohe s L.Funesom, v postave vydaveteľa známeho gastronomického sprievodcu Charlesa Duchemina, ako humorne spracovaná realita dnešných dní Podľa neho je „jedlo jedna zo slávnych tradíc sladkého Francúzska.“ Za tento postoj má medzi majiteľmi reštaurácii nepriateľov, z ktorých najväčší je [...]

Prvý mimozemšťan v SR konečne odfotený! !! (Podarilo sa s mimozemšťanmi nadviazať kontakt? )

02.11.2022

S nesmiernou radosťou a hrdosťou na investigatívny tím agentúry JPP vám prinášame foto prvého mimozemšťana v SR, ktorého náš fotoreportér odfotil pri platení v jednom zo supermarketov v Košiciach. Zo začiatku si aj náš fotograf myslel, že ide o pozostatok Helloweenu – nejakého zabudnutého účastníka párty, avšak pri pokuse o nadviazanie spojenia s ním [...]

Budú vracať pokuty?

25.10.2022

Obdobie rokov 2020-2022, označované aj ako „PANDÉMIA C19,“ alebo aj ako „PANDÉMIA MOZGU“ sa chtiac či nechtiac zapíše do histórie rôznymi udalosťami, z ktorých jedna sú pokuty za „nedodržiavanie proti pandemických opatrení.“ Inak povedané: Nemali ste rúško, respirátor, či vás chytila polícia vo večerných hodinách mimo domu, dostali ste pokutu. Druhou [...]

Peniaze / Euro /

Väčšina Slovákov má problém vyžiť z platu. Akú majú šancu si polepšiť?

07.12.2022 06:05

Bude budúci rok prajný na hľadanie si novej práce, ak sa rútime do recesie? A ako sa na pracovnom trhu prejavuje starnutie populácie a v čom robia firmy chybu, ktorá ich dobehne neskôr?

Ukrajina, vojna, Bachmut

ONLINE: USA: Nedovoľujeme ani nenabádame Ukrajinu útočiť za jej hranicami

07.12.2022 05:55, aktualizované: 06:40

"Poskytujeme Ukrajine to, čo potrebuje na použitie na svojom suverénnom území – na ukrajinskej pôde," povedal hovorca ministerstva zahraničných vecí USA Ned Price.

Raphael Warnock

Georgiu získajú demokrati, v americkom Senáte budú mať 51 kresiel

07.12.2022 05:37

V druhom kole volieb do Senátu v americkej Georgii podľa projekcií inštitútu Edison Research zvíťazil demokratický kandidát Raphael Warnock.

Argentína, prezidentka Cristina Fernándezová Kirchnerová

Argentínsku viceprezidentku Kirchnerovú odsúdili na šesť rokov väzenia za korupciu

06.12.2022 23:32

Súd tiež Kirchnerovej doživotne zakázal zastávať verejnú funkciu.