Voda sa káže, vínko pije – Opäť výsmech (vy)volených?

 

 

Na  Slovensku sa stalo už akousi „tradíciou“, že sa moralizuje a diskutuje o nepodstatných veciach. Po príklad nemusíme chodiť ďaleko  – stačí sa pozrieť na zbytočné moralizovanie okolo jedného nešikanizujúceho statusu na sociálnej sieti, z ktorého sa urobila búrka,  lenže v pohári vody! Osobne som ani nevedel KOĽKO inkvizítorov tu na Slovensku máme… Priznám sa, že ďalším výsmechom (v prípade pravdivosti), ktorých množstvo som  už prestal rátať,  by bol  čin jedného z členov  pandemickej komisie, ktorý sa mal zabávať v jednom z nitrianskych hotelov.   Posúďte sami:  Kotleba zverejnil video, ktoré sa nikto iný neodvážil: Člen pandemickej komisie bez respirátora v červenom okrese?! – MAGAZÍN 1 (magazin1.sk)

Trizubec má tajnú zbraň na Maca! !!

26.06.2025

Aj v dnešný teplotne vražedný deň dostala agentúra JPP množstvo správ, z ktorých vyberá: V konflikte medzi Macom a Trizubcom, ktorý prebieha tri roky nastáva zrejme zvrat. Ako sa v správe ďalej uvádza, má k tomu dopomôcť tajná zbraň _ CUMLIKÁTOR!!! Vojská Zeleného mužíčka zrejme zmenili voči Macovi taktiku. Agentúra JPP exluzívne prináša foto tejto [...]

LEN taká úvaha!

24.03.2025

Nechcem nikomu bortiť sebavedomie, ale pokiaľ som správne pochopil, tak slintačka a krívačka je vírusové ochorenie. A nakoľko je to ochorenie, určite sa to musí dať aj nejakým spôsobom liečiť. A doteraz som nezaregistroval ako občan tejto republiky v médiách a ani nikde inde, že by sa toto ochorenie chystal niekto liečiť. „lieči“ sa tu iba vybíjaním a [...]

Des a panika, pastierov a ich ovečiek taktika! ! !

20.03.2025

Počujete to békanie? To sa nám ovečky rozbékalii od desu! Ako obranný mechanizmus na zakrytie aj svojho lapania po dychu zvolili zosmiešňovanie. Koho? Splnomocnenca vlády Kotlára, ktorý si “dovolil” uviesť, že injekcíka “slobody”, ktorú dostali do delta svalu a ktorá má skutočne pochybný pôvod a vývoj, nemusí byť zrejme to pravé oslobodzujúce.Nie som [...]

Žiadni králi, Donald Trump,

'Žiadni králi' organizujú protesty proti Trumpovi. Očakávajú sa milióny ľudí na 2 600 plánovaných demonštráciách

17.10.2025 06:25

Na celonárodných protestoch proti politike amerického prezidenta Donalda Trumpa sa v sobotu očakáva účasť miliónov Američanov.

Kash Patel

Prokuratúra v USA vzniesla prvú obžalobu z terorizmu súvisiacu s Antifou

17.10.2025 06:04

Federálna prokuratúra v Spojených štátoch vzniesla po prvý raz obžalobu z terorizmu mieriacu proti krajne ľavicovému hnutiu Antifa.

Ministerstvo spravodlivosti

Ministerstvo omylom zverejnilo osobné údaje budúcej sudkyne. Suskovmu rezortu hrozí 20-miliónová pokuta

17.10.2025 06:00

Únik osobných údajov nie je len administratívny problém.

Tomahawk

Ukrajine by pomohli, ale Tomahawky nie sú zázračná zbraň. Prinútia Rusov aspoň rokovať?

17.10.2025 06:00

Po čom siahajú šéfovia Bieleho domu, keď chcú ukázať silu Spojených štátov? Po raketách Tomahawk.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 1232759x
Priemerná čítanosť článkov: 3636x

Autor blogu