Založ si blog

Kto je šikanovaný dajte ruku hore! ! ! (Moralisti všetkých krajín – spojte sa! )

 

 

A veru, spojili sa! Podhodili národu kostičku, o ktorej bude pár dní (aj) v kyberpriestore diskutovať. Ale dovoľte mi malú odbočku:

Opäť výsmech (vy)volených?

Ako ďalší výsmech „vyvolencov“ môžeme hodnotiť udalosť, ktorá sa stala v závere minulého roka a v ktorej tiež figurovali  dcéry hlavy štátu:“   nechtiac sa im podarilo dostať vlani „do rečí“. Všetko to spôsobil škandál na rekreačnej chate, ktorú prezidentkine dcéry prevádzkujú. Susedia sa totiž v čase rastúcej druhej vlny pandémie sťažovali na rušenie nočného pokoja, preto privolali policajnú hliadku na partiu pätnástich mladých ľudí. Po zásahu vysvitlo, že chatu si mládež prenajala.

„Chata je vlastnícky moja, v mojom spoluvlastníctve. Prenajali sme ju staršej dcére, ktorá ju prevádzkuje ako ubytovacie zariadenie, ako samostatný subjekt. Viem, že návštevníci tam večer boli hluční, to je všetko, čo o tom viem,“ vysvetľovala nepríjemnú situáciu pre TV Joj samotná prezidentka. Následne sa k spôsobeným nepríjemnostiam vyjadrila jej dcéra. „Ospravedlňujem sa susedom za nevhodné správanie hostí, ktorí si našu chatu prenajali,“ doplnila v telefonáte s novinármi z Jojky Lea, ktorá si na chvíľu vyskúšala aj odvrátenú stránku popularity.“ (Viac na Obdivujú ju: Popularita prezidentkinej dcéry rastie | 2 (pluska.sk)  )

 

Moralisti, spojili ste sa?

Po modelingovom debute Emmy Čaputovej  a skutočne neutrálnom statuse poslanca Tarabu „Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú topmodelku,“  sa rozprúdila na internete a sociálnej sieti záplava AJ moralistických komentárov obviňujúcich poslanca Tarabu z akejsi kyberšikany dotyčnej 17. ročnej Emmy a jej modelingového debutu na akcii  akcii Fashion Live!2021.

Kto je šikanovaný, ruku hore!

Kto je teda šikanovaný? Prezidentkina dcéra rozhodne nie!!! „Čaro“ médií na Slovensku je aj: v schopnosti urobiť  z človeka  vnútorného nepriateľa, ktorý bráni svojim názorom a postojom v budovaní „krajších zajtrajškov“….  Kto je šikanovaný? Stačí sa zviesť MHD v niektorom väčšom meste.ˇLudia v obchodoch či inštitúciách onáhubkovaní, vysta vení masívnej propagande, že chemická „mňamka“ má byť sloboda.

Na záver mi dovoľte video youtuberky Lívie Pavlíkovej o celej  „kauze“, ako aj o jej vnímaní „šikany“ prezidentkinej dcéry, ale aj ŠIKANY  ako ju mala možnosť zažiť na vlastnej koži: (4) Facebook

DALI BY STE SI REZEŇ Z 3D TLAČIARNE ČI LABORATÓRIA?

14.11.2022

S odstupom času sa mi javí film „Krídielko alebo stehienko“ v hlavnej úlohe s L.Funesom, v postave vydaveteľa známeho gastronomického sprievodcu Charlesa Duchemina, ako humorne spracovaná realita dnešných dní Podľa neho je „jedlo jedna zo slávnych tradíc sladkého Francúzska.“ Za tento postoj má medzi majiteľmi reštaurácii nepriateľov, z ktorých najväčší je [...]

Prvý mimozemšťan v SR konečne odfotený! !! (Podarilo sa s mimozemšťanmi nadviazať kontakt? )

02.11.2022

S nesmiernou radosťou a hrdosťou na investigatívny tím agentúry JPP vám prinášame foto prvého mimozemšťana v SR, ktorého náš fotoreportér odfotil pri platení v jednom zo supermarketov v Košiciach. Zo začiatku si aj náš fotograf myslel, že ide o pozostatok Helloweenu – nejakého zabudnutého účastníka párty, avšak pri pokuse o nadviazanie spojenia s ním [...]

Budú vracať pokuty?

25.10.2022

Obdobie rokov 2020-2022, označované aj ako „PANDÉMIA C19,“ alebo aj ako „PANDÉMIA MOZGU“ sa chtiac či nechtiac zapíše do histórie rôznymi udalosťami, z ktorých jedna sú pokuty za „nedodržiavanie proti pandemických opatrení.“ Inak povedané: Nemali ste rúško, respirátor, či vás chytila polícia vo večerných hodinách mimo domu, dostali ste pokutu. Druhou [...]

Bagdádí

Islamský štát zmizol z očí. Čaká na ďalšiu príležitosť?

07.12.2022 07:00

Byť šéfom teroristickej organizácie Islamský štát je momentálne mimoriadne rizikové povolanie.

Ukrajina Rusko vojna Cherson útok uarus

Ruská armáda na Donbase popravila 21 dezertérov, tvrdí velenie ukrajinských síl

07.12.2022 06:43

Prigožinova žoldnierska skupina naverbovala do bojov na Ukrajine tisíce trestancov.

Peniaze / Euro /

Väčšina Slovákov má problém vyžiť z platu. Akú majú šancu si polepšiť?

07.12.2022 06:05

Bude budúci rok prajný na hľadanie si novej práce, ak sa rútime do recesie? A ako sa na pracovnom trhu prejavuje starnutie populácie a v čom robia firmy chybu, ktorá ich dobehne neskôr?

Ukrajina, vojna, Bachmut

ONLINE: USA: Nedovoľujeme ani nenabádame Ukrajinu útočiť za jej hranicami

07.12.2022 05:55, aktualizované: 06:55

"Poskytujeme Ukrajine to, čo potrebuje na použitie na svojom suverénnom území – na ukrajinskej pôde," povedal hovorca ministerstva zahraničných vecí USA Ned Price.