Založ si blog

Ja som COVID poslanec, kto je viac? (Ako sa žije v hystérii VIII )

 

Nepísaným pravidlom  je, že „plebs“ odvodzuje svoje konanie od „pánov“. A keď „plebs“ vidí, že „páni“ síce vodu kážu, avšak chlípu vínko, „plebs“ sa vykašle na všetky slová „pánov“. Podobná situácia je aj na Slovensku: Matelkovi zachutila moc, má svoj parlamentný stroj, s ktorým si môže robiť, doslova a do písmena,  s krajinou a ľuďmi, čo sa mu len zachce. Ba vlastne je to tentokrát pod pláštikom „boja“ s koronou …

Rovní a rovnejší

Okrem pitia vínka namiesto vody a výsmechu zo strany „pánov“  nám v roku 2020 umrela chrípka. Verná spolubojovníčka, ktorá občas vyprodukovala nejakú-tú pandémiu, nám  umrela ako inak na koronu. Inak si totiž (zjednodušene povedané) neviem vysvetliť fakt, že aj keď je december, v „oficiálnych“ médiách nie je  o nej ani zmienka! Zo všetkých strán čísla, ale? V blogu :“Bude očkovanie referendom o smrti?“ (pod týmto článkom) je uvedený prípad duplicitných pozitívnych vyšetrení. Ale nič sa nedeje, mašinéria hystérie je naštartovaná… Kto je teda rovnejší? No poslanci NR SR! Podľa vyhlášky hlavného hygienika Mikasa môžu aj poslanci NR SR nakazení Covidom prísť do parlamentu a odhlasovať ústavný zákon, podľa ktorého bude mať vláda právomoc donekonečna(?)  predlžovať núdzový stav.

Iný názor nežiadúci?

Ako vo svojom statuse uviedol poslanec NR  SR Ľuboš Blaha:“ Tak veľmi chcú zakazovať protesty, že sú ochotní zamoriť celý parlament, ohroziť zamestnancov Kancelárie NR SR a ich rodiny a poprieť všetko, čo doteraz hlásali o tom, aký je Covid nebezpečný.  V parlamente si dá Covid pauzu a už odrazu nebezpečný nebude.

 Odrazu nie je potrebné, aby človek nakazený Covidom ostal doma v karanténe – donedávna to klasifikovali ako trestný čin, ale zrazu to je služba vlasti.

  1. Odrazu nevadí, že s takýmto nakazeným človekom dôjde do kontaktu v miestnosti bez okien stovka ďalších ľudí – odrazu nebude treba, aby šli okamžite do karantény. Matovičovi papaláši môžu všetko.
  2. Kým bežných ľudí by za takéto niečo naháňala polícia, Mikas s Matovičom vysielajú Slovákom signál, že všetky ich pravidlá sú vlastne len bič na ľudí a vyvolení ich dodržiavať nemusia. Je to surové, arogantné a nekonečne hlúpe.
  3. My v Smere sa na zajtrajšej (dnešnej – pozn. š.m)schôdze NR SR nezúčastníme. Nemáme možnosť nič ovplyvniť – nebude sa diskutovať, nebude možnosť hlasovaním čokoľvek zmeniť. Na stláčanie gombíkov tam má Matovič svoje stádečko – my mu komparz robiť nebudeme.
  4. Jediné, čo môžeme urobiť, je politická obštrukcia. Nebyť tam a znížiť tým počet prítomných poslancov. Koalícia v každom prípade potrebuje 90 hlasov.
  5. V prípade, že by ďalej platili obmedzenia pre ľudí s Covidom, pravdepodobne by 90 hlasov nenazbierali, pretože viacero poslancov koalície je údajne pozitívnych, nehovoriac o ministroch a vládnych predstaviteľoch.“

Vyrieši všetko vakcína?

Nech sa  na mňa nikto nehnevá, ale nie! Problém je  v časti  ľudí a ich jednostrannej informačnej orientovanosti  na tzv. mainstream, kde sa o vakcíne dozvedáme samé chválospevy, aká je to spása, ako nás to vytrhne z biedy. Už Matelkove vyjadrenia z októbra 2020 ma donútili spozornieť, keď sa ospravedlňoval ľuďom (parafrázujem), že boli k testovaniu vlastne donútení rôznymi reakciami zamestnávateľov či obyčajných prenajímateľov bytov… Paragrafy iných zákonov a Zákonníka práce dostali zabrať. Spasí nás vakcína? Ako som už uviedol, neradím sa medzi odmietačov očkovania, ale „len“ medzi tých,  ktorí s ním mali dosť nepríjemné skúsenosti a skutočne by som sa „vďaka“ nejakému chemickému kokteilu nerád dostal do ešte väčších zdravotných patálií, v akých sa nachádzam!  A nejaké odškodňovanie za zdravotné komplikácie po očkovaní? V situácii, keď má človek po očkovaní ( v miernejšom prípade) „pridelenú“ spoločnosť invalidného  vozíka, sú mu AKÉKOĽVEK peniaze prospešné ako mŕtvemu zimník!!!  Nechápem tiež(kľudne mi to niekto vysvetlite,rád si to prečítam!)  AKO môžu nezaočkovaní ľudia ohroziť zaočkovaných?  Prečo si nechať vpichnúť tento chemický kokteil, keď človek síce nič nespochybňuje, ale po zlých skúsenostiach z minulosti NEMÁ v podobný druh, nazvime to, očkovania, dôveru? Preto, že to robia ostatní?

Také malé divadielko

Ako „mierne“ nepodarené divadlo pre ovečky mi pripadalo zaočkovanie v priamom prenose prof.Krčméry, prof.Jarčušku a ďalších v priamom prenose. Divadielko, keď ich vraj pred kamerami zaočkovali s pripravenými  vakcínami v striekačkách. Áno, mala to byť vakcína, ktorá sa má skladovať pri poriadne mínusových teplotách…

 

 

Bude očkovanie referendom o smrti? – život – Blog.Pravda.sk

Veličenstvo Strach (Ako sa žije v hystérii VI) – život – Blog.Pravda.sk

Vie pravá ruka, čo robí ľavá? (Ako sa žije v hystérii IV) – život – Blog.Pravda.sk

Kto je za výbuchom, Rusi? (aj z archívov)

19.04.2021

Gradujúca rusofóbia dosauje posledné dni priam výšiny nebeské. Ruská federácia (RF)je pomaly obviňovaná zo všetkého, čo sa v šustne srdci Európy, ale aj v Albione . Posledné dni sme svedkami diplomatického ping-pongu medzi Českou republikou a RF, keď si navzájom obe krajiny vyhosťujú diplomatov. Niečo ako (priam peklom dýchajúcu) pochvalu za tento ich [...]

Budú potrebovať aj veveričky negatívny test?

14.04.2021

Druhý deň v pote tváre rokuje Pandemická komisia (PAKO) a investigatívcom agentúry JPP sa podarilo získať jej utajený program rokovania. Podľa priebežných informácií sa rokuje o tom, či by nebolo dobré otestovať aj veveričky, nakoľko pre človeka je pobyt v prírode možný len s negatívnym testom, podobne skontrolovať aj bezinfekčnosť stromov tam [...]

Na východnej fronte kľud a veľa nového

13.04.2021

Dlhodobé krútenie chvostíkom a napínanie svalov zo strany východného suseda štátu voči Rusku zrejme skončilo!!! Podľa investigatívcov z agentúry JPP a dokumentu, ktorý sa im podarilo získať, sa napätie medzi Ruskom a Ukrajinou skončilo. Ukrajinský prezident sa ospravedlnil prezidentovi Ruska za napínanie svalov a silné reči, ktoré mal na adresu Ruska. [...]

cyklisti bicykle bicyklovanie bicykel

Nemecko schválilo plán rozvoja cyklodopravy, chce sa stať "krajinou bicyklov"

21.04.2021 20:24

Stratégia má za cieľ zvýšiť o polovicu v najbližších desiatich rokoch počet ciest na bicykli každého obyvateľa Nemecka - z priemerných 120 na 180 ročne.

Jakub Kulhánek

Česko žiada návrat všetkých zamestnancov ambasády v Moskve

21.04.2021 19:28, aktualizované: 21:14

V opačnom prípade plánuje Česko vyhostiť ďalších pracovníkov ruskej ambasády v Prahe.

ameriská ambasáda moskva

Rusko vypovedalo desiatich zamestnancov americkej ambasády v Moskve

21.04.2021 19:14

Rusko tak urobilo v reakcii na podobný krok Washingtonu z minulého týždňa.

Stromček / Smrek / Sadenie /

V banskobystrických mestských lesoch vysadia vyše 15-tisíc stromov, pomáhajú i deti z klubu Mravenisko

21.04.2021 18:51

Vďaka práci zamestnancov organizácie Mestské lesy patrí mesto pod Urpínom k najzelenším na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 562559x
Priemerná čítanosť článkov: 3252x

Autor blogu