Založ si blog

Ja som COVID poslanec, kto je viac? (Ako sa žije v hystérii VIII )

 

Nepísaným pravidlom  je, že „plebs“ odvodzuje svoje konanie od „pánov“. A keď „plebs“ vidí, že „páni“ síce vodu kážu, avšak chlípu vínko, „plebs“ sa vykašle na všetky slová „pánov“. Podobná situácia je aj na Slovensku: Matelkovi zachutila moc, má svoj parlamentný stroj, s ktorým si môže robiť, doslova a do písmena,  s krajinou a ľuďmi, čo sa mu len zachce. Ba vlastne je to tentokrát pod pláštikom „boja“ s koronou …

Rovní a rovnejší

Okrem pitia vínka namiesto vody a výsmechu zo strany „pánov“  nám v roku 2020 umrela chrípka. Verná spolubojovníčka, ktorá občas vyprodukovala nejakú-tú pandémiu, nám  umrela ako inak na koronu. Inak si totiž (zjednodušene povedané) neviem vysvetliť fakt, že aj keď je december, v „oficiálnych“ médiách nie je  o nej ani zmienka! Zo všetkých strán čísla, ale? V blogu :“Bude očkovanie referendom o smrti?“ (pod týmto článkom) je uvedený prípad duplicitných pozitívnych vyšetrení. Ale nič sa nedeje, mašinéria hystérie je naštartovaná… Kto je teda rovnejší? No poslanci NR SR! Podľa vyhlášky hlavného hygienika Mikasa môžu aj poslanci NR SR nakazení Covidom prísť do parlamentu a odhlasovať ústavný zákon, podľa ktorého bude mať vláda právomoc donekonečna(?)  predlžovať núdzový stav.

Iný názor nežiadúci?

Ako vo svojom statuse uviedol poslanec NR  SR Ľuboš Blaha:“ Tak veľmi chcú zakazovať protesty, že sú ochotní zamoriť celý parlament, ohroziť zamestnancov Kancelárie NR SR a ich rodiny a poprieť všetko, čo doteraz hlásali o tom, aký je Covid nebezpečný.  V parlamente si dá Covid pauzu a už odrazu nebezpečný nebude.

 Odrazu nie je potrebné, aby človek nakazený Covidom ostal doma v karanténe – donedávna to klasifikovali ako trestný čin, ale zrazu to je služba vlasti.

  1. Odrazu nevadí, že s takýmto nakazeným človekom dôjde do kontaktu v miestnosti bez okien stovka ďalších ľudí – odrazu nebude treba, aby šli okamžite do karantény. Matovičovi papaláši môžu všetko.
  2. Kým bežných ľudí by za takéto niečo naháňala polícia, Mikas s Matovičom vysielajú Slovákom signál, že všetky ich pravidlá sú vlastne len bič na ľudí a vyvolení ich dodržiavať nemusia. Je to surové, arogantné a nekonečne hlúpe.
  3. My v Smere sa na zajtrajšej (dnešnej – pozn. š.m)schôdze NR SR nezúčastníme. Nemáme možnosť nič ovplyvniť – nebude sa diskutovať, nebude možnosť hlasovaním čokoľvek zmeniť. Na stláčanie gombíkov tam má Matovič svoje stádečko – my mu komparz robiť nebudeme.
  4. Jediné, čo môžeme urobiť, je politická obštrukcia. Nebyť tam a znížiť tým počet prítomných poslancov. Koalícia v každom prípade potrebuje 90 hlasov.
  5. V prípade, že by ďalej platili obmedzenia pre ľudí s Covidom, pravdepodobne by 90 hlasov nenazbierali, pretože viacero poslancov koalície je údajne pozitívnych, nehovoriac o ministroch a vládnych predstaviteľoch.“

Vyrieši všetko vakcína?

Nech sa  na mňa nikto nehnevá, ale nie! Problém je  v časti  ľudí a ich jednostrannej informačnej orientovanosti  na tzv. mainstream, kde sa o vakcíne dozvedáme samé chválospevy, aká je to spása, ako nás to vytrhne z biedy. Už Matelkove vyjadrenia z októbra 2020 ma donútili spozornieť, keď sa ospravedlňoval ľuďom (parafrázujem), že boli k testovaniu vlastne donútení rôznymi reakciami zamestnávateľov či obyčajných prenajímateľov bytov… Paragrafy iných zákonov a Zákonníka práce dostali zabrať. Spasí nás vakcína? Ako som už uviedol, neradím sa medzi odmietačov očkovania, ale „len“ medzi tých,  ktorí s ním mali dosť nepríjemné skúsenosti a skutočne by som sa „vďaka“ nejakému chemickému kokteilu nerád dostal do ešte väčších zdravotných patálií, v akých sa nachádzam!  A nejaké odškodňovanie za zdravotné komplikácie po očkovaní? V situácii, keď má človek po očkovaní ( v miernejšom prípade) „pridelenú“ spoločnosť invalidného  vozíka, sú mu AKÉKOĽVEK peniaze prospešné ako mŕtvemu zimník!!!  Nechápem tiež(kľudne mi to niekto vysvetlite,rád si to prečítam!)  AKO môžu nezaočkovaní ľudia ohroziť zaočkovaných?  Prečo si nechať vpichnúť tento chemický kokteil, keď človek síce nič nespochybňuje, ale po zlých skúsenostiach z minulosti NEMÁ v podobný druh, nazvime to, očkovania, dôveru? Preto, že to robia ostatní?

Také malé divadielko

Ako „mierne“ nepodarené divadlo pre ovečky mi pripadalo zaočkovanie v priamom prenose prof.Krčméry, prof.Jarčušku a ďalších v priamom prenose. Divadielko, keď ich vraj pred kamerami zaočkovali s pripravenými  vakcínami v striekačkách. Áno, mala to byť vakcína, ktorá sa má skladovať pri poriadne mínusových teplotách…

 

 

Bude očkovanie referendom o smrti? – život – Blog.Pravda.sk

Veličenstvo Strach (Ako sa žije v hystérii VI) – život – Blog.Pravda.sk

Vie pravá ruka, čo robí ľavá? (Ako sa žije v hystérii IV) – život – Blog.Pravda.sk

Ako sa ronia krokodílie slzy. ..

17.10.2023

A tak máme po voľbách. Rokovania prebehli, vláda je „na spadnutie“(pred vymenovaním). A okrem kuvičích hlasov, že bude taká či onaká, nám na Slovensku vzniká „more“! Neveríte? Osobne neviem, či sa z jeho vzniku radovať, lebo toto „more“ obsahuje aj kopec blenu a frustrácií z nenaplnených zámerov niektorýh jedincov zrejme po voľbách… [...]

O nafúknutých svaloch

05.10.2023

Kamarát mi po skončení tohtoročnej predvolebnej kampane povedal:“ Pred mesiacom som si kúpil dva kohúty a stále mi neznášajú vajíčka. Ako je to možné?“ Odpoveď samozrejme vedel, len pod dojmom z kampane „jednej strany“, ktorá obyvateľom SR sľubovala progres ako ďas sa zdalo, že aj kohút bude znášať vajíčka… Je teda dobojované a dofackané, vitajte v [...]

Kto dostane ďalšiu „vzduchom“ chladenú?

18.09.2023

“ Kým predvolebná kampaň v roku 2020 bola bez faciek, ale s bilbordami s bojovo naladenou tvárou vtedajšieho predsedu tejto strany a titulkom „Poďme do nich“, tá tohtoročná je o niečo „zábavnejšia“: facká sa o dušu spasenú. Nechcem vynášať nejaké súdy, ale tej prvej,ktorú dostal „bojovník proti mafii“ PREDCHáDZALO jeho solídne [...]

Stratocaching

Taiwan spozoroval nad prielivom, ktorý ho delí od Číny, "meteorologický balón"

08.12.2023 09:59

Balón bol detegovaný vo vzdialenosti 187 kilometrov juhozápadne od severotaiwanského mesta Ťi-lung.

Benjamin Netanjahu

Netanjahu: Ak Hizballáh rozpúta vojnu s Izraelom, južný Libanon sa zmení na Gazu

08.12.2023 09:22

Varovanie prišlo niekoľko hodín po tom, ako protitanková strela vypálená z Libanonu zabila na severe Izraela 54-ročného farmára.

pocasie hmla petržalka petrzalka bratislava

Na mnohých miestach Slovenska sa môže tvoriť hmla, hrozia aj povodne

08.12.2023 08:47

V okresoch Michalovce a Trebišov-bez Roňavy platí výstraha druhého stupňa pred povodňami.

Nemecko, Rakúsko, Hranice, Migranti

Nemecko predĺži kontroly na hraniciach s Poľskom, Českom a Švajčiarskom o 2 mesiace

08.12.2023 08:40

Účelom opatrenia je zastaviť nelegálnu migráciu.