Založ si blog

Mení Matelko ľudí v otrokov? (Ako sa žije v hystérii VII)

 

Človek má už doslova a do písmena korony a rôznych (ne)oprávnene katastrofických vízií plné zuby. Veď v prvých mesiacoch tohto roka sme si mali v jednom denníku možnosť prečítať katastrofické vízie o infikovaných, ktoré podľa týchto „predpovedí“ mohli v prvej vlne atakovať hranicu  400 tisíc ľudí. Aj keď niekto namietne, že sa tieto „predpovede“ vysvetlili, cieľ bol dosiahnutý: strach. Posledným „hitom“ a avízovanou „spásou“  z korony má byť vakcína. Samozrejme, že všetky weby či periodiká, ktoré nezdieľali patričnú korona hystériu, boli hneď vyhlásené za konšpiratívne. A ľudia? Venoval som im (svoj pohľad na nich) niekoľko blogov Pointa je asi taká, že aj na sociálnych sieťach v diskusiách na tému očkovanie prevláda viac či menej názor, podľa ktorého je vakcína na koronu VEĽMI narýchlo zbúchaný produkt, pričom sa okolo nej krúti  niekoľko otázok, či bude výrobca zodpovedný za prípadné nežiadúce účinky po jej aplikácii, nachádzajú sa v nich (vakcínach) časti nenarodeného  človeka, ťažké kovy, či zmenia DNA človeka (príjemcu). A niekoľkoročný cyklus vzniku vakcíny,  jej skúšok, má byť v trvaní niekoľko mesiacov? Slabou náplasťou je zámer z ČR: odškodňovať negatívne dôsledky očkovania…  Prečo? Zdravie človeka, ktoré vakcíny nenávratne poškodia, žiadne peniaze totiž neocenia!!!

 

Je vakcína nádej?

Vedúca pracovnej skupiny pre vakcináciu britskej vlády Kate Binghamová tvrdí, že nádeje na doživotnú vakcináciu nie sú momentálne veľké. Podľa nej sa dokáže vyprodukovať iba vakcína, ktorá zabezpečí zhruba ročnú imunitu alebo dokonca len zľahčí priebeh ochorenia.

Budú nezaočkovaní označení?

Hovorilo sa o dobrovoľnosti, ale s tou máme na Slovensku svoje, nazvime to, skúsenosti. Najmä z „dobrovoľného“ celoplošného testovania. Odhliadnime od toho, či boli použité testy vhodné naň. Podstatné sú teraz výhrady, ktoré voči nemu vzniesla ako odborná, tak aj laická verejnosť… Svojou „troškou“ prispeli aj zverejnené výsledky Ministerstvom obrany SR a samosprávami. Podobne aj úhradu nákladov na toto testovanie, ktoré samosprávam  podľa zverejnených informácií doteraz uhradené neboli!!! Neradím sa medzi antivaxerov, ale po negatívnych skúsenostiach z očkovania proti chrípke, keď som po očkovaní proti nej s ňou bojoval dva týždne, ma do pozoru dostávajú vyjadrenia o tom, či toto  očkovanie bude povinné alebo nie. Osobne nezdieľam toto korona šialenstvo, ale ani  existenciu korony  nespochybňujem!!! Stal som sa (určite nie som  sám), žiaľ len nemým pozorovateľom, čo po psychickej stránke robí toto šialenstvo s niektorými ľuďmiZdá sa, že aj očkovanie nebude  celkom dobrovoaľné, ale skôr vynútené. Matelko  vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku rúška!

 

To, ako vyzerá „dobrovoľnosť“ v Matelkovom podaní sme si už mohli vyskúšať počas prvého a druhého kola celoplošného testovania. „Dobrovoľne“ sme si mohli mohli vybrať, či sa zúčastníme na testovaní nepresnými testami a „budeme mať slobodu“, alebo sa neotestujeme, no budeme zavretí doma a ostaneme niekoľko dní bez príjmu. Napriek tomu, že premiér ešte donedávna hovoril o tom, že očkovanie proti pandémii bude skutočne dobrovoľné, jeho najnovšie vyhlásenia hovoria o presnom opaku. Mení Matelko ľudí v otrokov?

https://www.trend.sk/gal/spravy/ani-vakcina-proti-koronavirusu-nemusi-pomoct-tretina-ludi-ockovanie-odmieta/

 

s://www.dennikdnes.com/2020/11/25/matovic-prilieva–z-dobrovolneho-ockovania-bude-povinne/?fbclid=IwAR2OFkAig-pj3lUp1mzkWJagsEWWzBeeUY_SsNfhEZqtUaRRmgsT24JCq_w

Bude očkovanie povinné?

Dobrovoľnosť s devinou pri čele (Matelko a Duch  svätý sú naštvaní? )

Deň, keď (nad testovaním? ) aj nebo plakalo! (Ako sa žije v hystérii V)

 

Veličenstvo Strach (Ako sa žije v hystérii VI)

 

Ako sa ronia krokodílie slzy. ..

17.10.2023

A tak máme po voľbách. Rokovania prebehli, vláda je „na spadnutie“(pred vymenovaním). A okrem kuvičích hlasov, že bude taká či onaká, nám na Slovensku vzniká „more“! Neveríte? Osobne neviem, či sa z jeho vzniku radovať, lebo toto „more“ obsahuje aj kopec blenu a frustrácií z nenaplnených zámerov niektorýh jedincov zrejme po voľbách… [...]

O nafúknutých svaloch

05.10.2023

Kamarát mi po skončení tohtoročnej predvolebnej kampane povedal:“ Pred mesiacom som si kúpil dva kohúty a stále mi neznášajú vajíčka. Ako je to možné?“ Odpoveď samozrejme vedel, len pod dojmom z kampane „jednej strany“, ktorá obyvateľom SR sľubovala progres ako ďas sa zdalo, že aj kohút bude znášať vajíčka… Je teda dobojované a dofackané, vitajte v [...]

Kto dostane ďalšiu „vzduchom“ chladenú?

18.09.2023

“ Kým predvolebná kampaň v roku 2020 bola bez faciek, ale s bilbordami s bojovo naladenou tvárou vtedajšieho predsedu tejto strany a titulkom „Poďme do nich“, tá tohtoročná je o niečo „zábavnejšia“: facká sa o dušu spasenú. Nechcem vynášať nejaké súdy, ale tej prvej,ktorú dostal „bojovník proti mafii“ PREDCHáDZALO jeho solídne [...]

borovice, lesopark, Žilina

Nehorázna drzosť: V žilinskom lesoparku niekto „šlohol“ čerstvo nasadené borovice

03.12.2023 10:30

Skončia ako vianočné stromčeky, alebo v niekoho súkromnej záhrade?

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izraelské letectvo pokračuje v úderoch na infraštruktúru Hamasu

03.12.2023 09:42

Izraelské letectvo v noci na nedeľu pokračovalo v úderoch na tunely, veliteľské centrá, muničné sklady a ďalšie ciele v palestínskom Pásme Gazy.

adventný veniec - trend - zima 2014

Začal sa advent, symbolizuje ho veniec so štyrmi sviečkami

03.12.2023 09:00

Symbolom duchovnej prípravy na slávenie Vianoc - adventu - je v kresťanskej cirkvi adventný veniec so štyrmi sviečkami.

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj, Lloyd Austin

ONLINE: Lloyd Austin: USA sú najmocnejšou krajinou sveta. Putin sa mýli, nedovolíme mu vyhrať

03.12.2023 08:15, aktualizované: 10:15

Vladimir Putin sa podľa ministra obrany USA Lloyda Austina mýli, keď si myslí, že dokáže vydržať viac ako Ukrajinci a ich spojenci.