Založ si blog

Ako sa hladká štrkáč po hlavičke? (Normálnosťpri diskusiách o LGBTI sa stratila! Kde je? )II

 

Motto: Ľudské práva vychádzajú zo zákl. potrieb každého človeka, ktoré tak ako ich definoval americký psychológ Abraham Harold Maslow, sú všeobecne uznané širokou odbornou verejnosťou:
fyziologické potreby,potreba bezpečia, istoty,potreba lásky, prijatia, spolupatričnosti,potreba uznania, úcty, potreba sebarealizácie. Ako i sami vidíte, o úchylkách tam nie je žiadna zmienka. Takže to, že deviácie nejaká skupina psychopatov zaradila medzi ľudské práva je čisto politický krok, ktorý sleduje nejaké ciele. A keďže ide o protiprávny krok, neexistuje pre túto fabuláciu ani žiadna právna legitimita.

Zdroj: Internet

 

Dovoľte mi na úvod jednu spomienku, keď sa na jednej nástenke objavila „CHARTA PRÁV…“  To bolo približne v roku 1990. Až do dnešných dní som sa  OSOBNE nestretol NIKDE s tým, že by mal (aspoň) na nástenke niekto  CHARTU povinností. Predvčerom som sa bál zabiť aj komára, lebo jednoducho každý máme  práva…  Čo taký chudák komár,  veď si chce „len“ cucnúť!!!  Zabiť ho? Nemysliteľné, lebo aj ON má svoje  práva. S pomaly druhým mesiacom prázdnin sa nám  na Slovensku začína oteplievať. Okrem slnečných lúčov sa  o „radosť“ postarajú“ aj „Pridy“ Tento, vraj, pochod hrdosti LGBT komunity, sa zmení opäť na nosenie dreva do lesa, v podobe vyhlásení, ako je na Slovensku táto komunita utlačovaná, „ srdcervúce“ litánie, akoby potešilo (túto komunitu) uzákonenie partnerstiev  osôb rovnakého pohlavia, ktoré by (jeho uzákonením) získali právo  napríklad  dediť  po  zosnulom „partnerovi“… Zo životnej skúsenosti (žil som so zosnulou priateľkou ) som osobne pri dedení problém NEZAZNAMENAL!!! Dedičské konanie prebehlo hladko, bez problémov…

Ako príroda dostáva na frak!

V starších  blogoch, ktorého link je na konci  tohto blogu, píšem aj  o situácii  s touto komunitou minulý rok. Pre mňa  jednou z najdôležitejších pasáží je tá, kde sa youtuberka Lívia z portálu Kulturblog NENÁSILNE a slušne pýta  minulý rok účastníkov „Pridu“ v Košiciach okrem iného aj triviálnu otázku, koľko existuje pohlaví. Pokiaľ by som toto (podotýkam) NEZOSTRIHANÉ video nevidel na vlastné oči neuverím( prepáčte mi miernu nezdvorilosť), že niekto strieľa čísla od existencie troch až po 350 pohlaví… A to nehovorím o rastlinstve, kde je to s počtom pohlaví „zábavnejšie“!!!

Ako sme sa kolóniou stali?

Slovenská republika sa mi už nejaký čas javí  ako jeden nesvojprávny subjekt, ktorý (žiaľ cez volených zástupcov, ale našťastie  nie tiež mnou)  omieľa frázy o „solidarite, civilizačnej povinnosti, právach, zachovaní si reputácie v očiach partnerov“. Podobne je to aj v prípade LGBT! Nevedia, nechcú vedieť, či si uvedomujú  autori takýchto vyhlásení AŽ príliš dobre, že týmito vyhláseniami len prilievajú olej do ohňa a snažia sa ZLIKVIDOVAŤ vnímanie sexuality a normálnosti a POPUDIŤ ľudí voči  homosexuálom, ktorých ja osobne považujem za ženy v mužskom tele a naopak! A oháňať sa tým, že vo „vyspelých krajinách  Západnej Európy“ sú partnerstvá ľudí rovnakého pohlavia bežné a my (Slovenská republika) sme jednou z mála krajín, ktoré ich nemám, je aj podľa dvojice homosexuálov, s ktorými som  sa na túto tému minulý týždeň rozprával, dosť úbohé!!! Podľa ich slov sa tým len zbytočne popudzujú ľudia proti tejto komunite!!!

Malý bordel v počte pohlaví

 

Ako sa hladká štrkáč po hlavičke? (Normálnosťpri diskusiách o LGBTI sa stratila! Kde je? )

Vzniknú Rúškoví a Bobkoví vojaci? – fikcia

01.10.2020

Podľa zistenia investigatívcov z agentúry JPP, prebiehajú na Ministerstve zdravotníctva SR aj po vyhlásení núdzového stavu intenzívne rokovania o založení Bobkových a Rúškových vojakov. Ako pre agentúru JPP uviedol minister zdravotníctva SR Marek Krajší: „Títo vojaci majú jednoznačne v čo najväčšej miere eliminovať ľudí, ktorí nenosia rúška, ako [...]

Kam kráčaš človeče? Kam kráčaš svet?  Kam kráčaš Slovensko? Kde je Matelko? V 4. cenovej! ! !  (Všetci „konšpirátori“ naši I ! )

28.09.2020

Chtiac či nechtiac si musel dať každý niektorú z týchto otázok! A odpovede na ne? Svet kráča do chaosu, v jeden okamih mám pocit– najmä z jeho európskej časti, salámové kráčanie Európy k výmazu jednotlivých národných štátov a ich splynutia do akejsi „európskej“ masy – guláša národov, z ktorých má každý svoju históriu (je teraz [...]

„Rekord“ sa nekoná! (Ako sa žije v hystérii III)

24.09.2020

Človek, ktorý nezdieľa corona nadšenie, či priamo povedané hystériu, je rovno považovaný za konšpirátora, rozvracača krásneho názorového strachu, ktorý panuje medzi ľuďmii. Pre prípadných horkokrvnejších uvádzam, že v blogoch o corone píšem LEN svoj názor, opierajúc sa o informácie, ktoré sú bližšie skutočnosti. Možno to bude znieť pre niektorých [...]

Rastislav Káčer

Konferencia Globsec v Bratislave bude, všetkých účastníkov otestujú

01.10.2020 22:35

Ambíciou organizátorov je ukázať, že sa dá naučiť žiť s covidom. Hostí bude maximálne 250, podporný personál do 700 osôb.

Timothy Ray Brown

Prvého pacienta, ktorý sa vyliečil z HIV, zabila leukémia

01.10.2020 20:55

Timothy Ray Brown, prvý pacient, ktorý sa úspešne vyliečil z HIV (vírusu ľudskej imunitnej nedostatočnosti), zomrel po päťmesačnom boji s leukémiou.

váhostav, ján kato

Bývalý šéf Váhostavu Kato dostal za zvýhodňovanie veriteľov podmienku

01.10.2020 19:30

Kato mal v rokoch 2012 až 2014 niektorých veriteľov zvýhodňovať pri uhrádzaní platieb a spôsobiť škody za viac ako 7,5 milióna eur.

čaputová prezidentka kultúra šport

Prezidentka prijala zástupcov kultúry, kreatívneho priemyslu a športu

01.10.2020 18:22

Prezidentka vytvorila priestor na to, aby jej zástupcovia týchto odvetví osobne priblížili situáciu, v ktorej sa nachádzajú.