Založ si blog

Chcete zbohatnúť?

 

Priznám sa, že by to bolo fajn, keby? Pokiaľ by pri takýchto snahách nešlo skoro vždy o krk. Keď som pred časom písal na blogu krátky článok o nigérijských listoch,  ktoré sa ani sopeľ ťahajú už od polovice 90-tych rokov minulého storočia a sľubujú  šialené prachy, ktoré mohol dostať v podstate za nič. Čiže, inak  povedané: skoro zadarmo a bez vážnejšieho pohnutia prsta. Stačilo len tak „málo“, ako poslať svoje osobné údaje, či, ak ste sa rozhodli do Nigérie, či podobnej destinácie v Afrike vycestovať, mohli ste pri veľkom šťastí skončiť s poriadnym výpraskom a o pár tisíc(ešte korún) ľahší. Tentokrát idú na to títo černoškovia rafinovanejšie.

Dám vám ale jednu hádanku: čo na niektorých chlapov zo strednej Európy zaberá najviac? Ženy – černošky, alebo aspoň kreolky. A nevedno ako, ale takáto jedna černoška mi skoro vyznáva lásku. Neviem ako, neviem prečo, keď som s ňou v živote neprišiel do kontaktu. Posúďte sami:

              Dobrý deň, môj najdrahší priateľ.
Mám tú česť stretnúť sa s tebou, a ako sa vám dnes darí?
Moje meno je Amina Omar Nkaje, jeden mladý dievča 23 rokov, ľahko sa, úprimná, starostlivá, zdvorilý, pokorný, milujúci, kľudný a hľadanie zrelý človek s dobrým zmyslom pre humor a lásky, skôr vidieť to ako spôsob, ako zábavy, videl som váš profil na webe pri prehliadaní, a rozhodol sa kontaktovať vás. Budem rád, aby sme boli priatelia. Prosím kontaktujte ma na vyššie uvedenej e-mailovú adresu, budem podrobnosti viac o seba, aby vás na môj ďalší odpovede na teba taky. dúfam, že počujem od vás najprv. Vďaka a Boh ti žehnaj. Pekný deň.
So srdečným pozdravom.
Amina
Podobne ladený mail ma v situácii, (vtedy snúbenicu) nadovšetko milujem, poriadne napálil. Aj som jej odpísal, možno som urobil chybu, v zmysle, aby mi dala pokoj, že mám svoj život a nehodlám na ňom nič meniť, ale? Kým prvý mail bol „oťukávací,“ druhý mal vzbudiť ľútosť, keď sa v ňom uvádzala opis údajnej smrti pisateľkiných rodičov, ktorých  zabili povstalci. Tretí mail sa ukázal, ako…Posúďte ale sami: „Chcem sa vrátiť do môjho štúdia, pretože som len navštevoval môj prvý rok pred tragickou udalosť, ktorá viedla k môjmu je v tejto situácii teraz došlo. Prosím, vypočujte si toto (prosím, to je tajomstvo, medzi mnou a vami), mám zosnulého otca výpis z účtu a úmrtný list tu so mnou, ktorý som vám pošle neskôr, pretože keď bol nažive, že uloží niektoré sumy peňazí v banke Spojenom kráľovstve, ktoré on používal moje meno ako najbližší príbuzný, dotknutá suma je £ 9,7 miliónov britských libier (deväť miliónov sedemsto tisíc britských libier)
         Takže budem rád, aby ste mi pomohol previesť tieto peniaze na svoj účet a od nej môžete poslať nejaké peniaze pre mňa, aby mi cestovanie dokumenty a letenky na prísť na stretnutie s vami. Stále som to tajomstvo ľudí v tábore, pretože sa bojím stratiť tieto peniaze, ak dostane o tom vedieť. Takže vzhľadom na vyššie uvedené budem rád, aby ste udržať pre seba a nevrav to nikomu Bojím sa straty môjho života, a peniaze, keď ľudia dostane o tom vedieť…“Ako „bonus“ boli priložené fotografie Afričanky, asi autorky .

Toľko zo zatiaľ posledného mailu…

Čo vy na to?

PS: Môžem spať pokojne! Podľa posledného mailu z 23:37 ide o  modifikované tzv.Nigérijské listy, s využitím dievčat a žien, ktoré sa snažia vo vás zbudiť ľútosť a ochotu pomôcť mnohokrát svojim fiktívnym tragickým osudom… Takže môžem spať pokojne, že som žiadnej černoške v minulosti nezlomil srdce a ona mi tu teraz bude vyplakávať a ponúkať modré z neba. Ďakujem, neprosím… Toto sa celé udialo ešte v rokiu 2010. To som ale netušil, že táto „kauza“ a možnosť „zbohatnúť!budú mať pokračovanie o rovných 8 rokov! Ale o tom  až v ďalšom blogu…

 

Kto je za výbuchom, Rusi? (aj z archívov)

19.04.2021

Gradujúca rusofóbia dosauje posledné dni priam výšiny nebeské. Ruská federácia (RF)je pomaly obviňovaná zo všetkého, čo sa v šustne srdci Európy, ale aj v Albione . Posledné dni sme svedkami diplomatického ping-pongu medzi Českou republikou a RF, keď si navzájom obe krajiny vyhosťujú diplomatov. Niečo ako (priam peklom dýchajúcu) pochvalu za tento ich [...]

Budú potrebovať aj veveričky negatívny test?

14.04.2021

Druhý deň v pote tváre rokuje Pandemická komisia (PAKO) a investigatívcom agentúry JPP sa podarilo získať jej utajený program rokovania. Podľa priebežných informácií sa rokuje o tom, či by nebolo dobré otestovať aj veveričky, nakoľko pre človeka je pobyt v prírode možný len s negatívnym testom, podobne skontrolovať aj bezinfekčnosť stromov tam [...]

Na východnej fronte kľud a veľa nového

13.04.2021

Dlhodobé krútenie chvostíkom a napínanie svalov zo strany východného suseda štátu voči Rusku zrejme skončilo!!! Podľa investigatívcov z agentúry JPP a dokumentu, ktorý sa im podarilo získať, sa napätie medzi Ruskom a Ukrajinou skončilo. Ukrajinský prezident sa ospravedlnil prezidentovi Ruska za napínanie svalov a silné reči, ktoré mal na adresu Ruska. [...]

cyklisti bicykle bicyklovanie bicykel

Nemecko schválilo plán rozvoja cyklodopravy, chce sa stať "krajinou bicyklov"

21.04.2021 20:24

Stratégia má za cieľ zvýšiť o polovicu v najbližších desiatich rokoch počet ciest na bicykli každého obyvateľa Nemecka - z priemerných 120 na 180 ročne.

Jakub Kulhánek

Česko žiada návrat všetkých zamestnancov ambasády v Moskve

21.04.2021 19:28, aktualizované: 21:14

V opačnom prípade plánuje Česko vyhostiť ďalších pracovníkov ruskej ambasády v Prahe.

ameriská ambasáda moskva

Rusko vypovedalo desiatich zamestnancov americkej ambasády v Moskve

21.04.2021 19:14

Rusko tak urobilo v reakcii na podobný krok Washingtonu z minulého týždňa.

Stromček / Smrek / Sadenie /

V banskobystrických mestských lesoch vysadia vyše 15-tisíc stromov, pomáhajú i deti z klubu Mravenisko

21.04.2021 18:51

Vďaka práci zamestnancov organizácie Mestské lesy patrí mesto pod Urpínom k najzelenším na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 562562x
Priemerná čítanosť článkov: 3252x

Autor blogu