Založ si blog

Chcete zbohatnúť?

 

Priznám sa, že by to bolo fajn, keby? Pokiaľ by pri takýchto snahách nešlo skoro vždy o krk. Keď som pred časom písal na blogu krátky článok o nigérijských listoch,  ktoré sa ani sopeľ ťahajú už od polovice 90-tych rokov minulého storočia a sľubujú  šialené prachy, ktoré mohol dostať v podstate za nič. Čiže, inak  povedané: skoro zadarmo a bez vážnejšieho pohnutia prsta. Stačilo len tak „málo“, ako poslať svoje osobné údaje, či, ak ste sa rozhodli do Nigérie, či podobnej destinácie v Afrike vycestovať, mohli ste pri veľkom šťastí skončiť s poriadnym výpraskom a o pár tisíc(ešte korún) ľahší. Tentokrát idú na to títo černoškovia rafinovanejšie.

Dám vám ale jednu hádanku: čo na niektorých chlapov zo strednej Európy zaberá najviac? Ženy – černošky, alebo aspoň kreolky. A nevedno ako, ale takáto jedna černoška mi skoro vyznáva lásku. Neviem ako, neviem prečo, keď som s ňou v živote neprišiel do kontaktu. Posúďte sami:

              Dobrý deň, môj najdrahší priateľ.
Mám tú česť stretnúť sa s tebou, a ako sa vám dnes darí?
Moje meno je Amina Omar Nkaje, jeden mladý dievča 23 rokov, ľahko sa, úprimná, starostlivá, zdvorilý, pokorný, milujúci, kľudný a hľadanie zrelý človek s dobrým zmyslom pre humor a lásky, skôr vidieť to ako spôsob, ako zábavy, videl som váš profil na webe pri prehliadaní, a rozhodol sa kontaktovať vás. Budem rád, aby sme boli priatelia. Prosím kontaktujte ma na vyššie uvedenej e-mailovú adresu, budem podrobnosti viac o seba, aby vás na môj ďalší odpovede na teba taky. dúfam, že počujem od vás najprv. Vďaka a Boh ti žehnaj. Pekný deň.
So srdečným pozdravom.
Amina
Podobne ladený mail ma v situácii, (vtedy snúbenicu) nadovšetko milujem, poriadne napálil. Aj som jej odpísal, možno som urobil chybu, v zmysle, aby mi dala pokoj, že mám svoj život a nehodlám na ňom nič meniť, ale? Kým prvý mail bol „oťukávací,“ druhý mal vzbudiť ľútosť, keď sa v ňom uvádzala opis údajnej smrti pisateľkiných rodičov, ktorých  zabili povstalci. Tretí mail sa ukázal, ako…Posúďte ale sami: „Chcem sa vrátiť do môjho štúdia, pretože som len navštevoval môj prvý rok pred tragickou udalosť, ktorá viedla k môjmu je v tejto situácii teraz došlo. Prosím, vypočujte si toto (prosím, to je tajomstvo, medzi mnou a vami), mám zosnulého otca výpis z účtu a úmrtný list tu so mnou, ktorý som vám pošle neskôr, pretože keď bol nažive, že uloží niektoré sumy peňazí v banke Spojenom kráľovstve, ktoré on používal moje meno ako najbližší príbuzný, dotknutá suma je £ 9,7 miliónov britských libier (deväť miliónov sedemsto tisíc britských libier)
         Takže budem rád, aby ste mi pomohol previesť tieto peniaze na svoj účet a od nej môžete poslať nejaké peniaze pre mňa, aby mi cestovanie dokumenty a letenky na prísť na stretnutie s vami. Stále som to tajomstvo ľudí v tábore, pretože sa bojím stratiť tieto peniaze, ak dostane o tom vedieť. Takže vzhľadom na vyššie uvedené budem rád, aby ste udržať pre seba a nevrav to nikomu Bojím sa straty môjho života, a peniaze, keď ľudia dostane o tom vedieť…“Ako „bonus“ boli priložené fotografie Afričanky, asi autorky .

Toľko zo zatiaľ posledného mailu…

Čo vy na to?

PS: Môžem spať pokojne! Podľa posledného mailu z 23:37 ide o  modifikované tzv.Nigérijské listy, s využitím dievčat a žien, ktoré sa snažia vo vás zbudiť ľútosť a ochotu pomôcť mnohokrát svojim fiktívnym tragickým osudom… Takže môžem spať pokojne, že som žiadnej černoške v minulosti nezlomil srdce a ona mi tu teraz bude vyplakávať a ponúkať modré z neba. Ďakujem, neprosím… Toto sa celé udialo ešte v rokiu 2010. To som ale netušil, že táto „kauza“ a možnosť „zbohatnúť!budú mať pokračovanie o rovných 8 rokov! Ale o tom  až v ďalšom blogu…

 

Kto dostane ďalšiu „vzduchom“ chladenú?

18.09.2023

“ Kým predvolebná kampaň v roku 2020 bola bez faciek, ale s bilbordami s bojovo naladenou tvárou vtedajšieho predsedu tejto strany a titulkom „Poďme do nich“, tá tohtoročná je o niečo „zábavnejšia“: facká sa o dušu spasenú. Nechcem vynášať nejaké súdy, ale tej prvej,ktorú dostal „bojovník proti mafii“ PREDCHáDZALO jeho solídne [...]

Vyzerá ako žena, ale necíti sa ako žena! Kto je to?

20.12.2022

„Republika práva, kde chce každý práva,“ to prvé právo sa zmenilo na akýsi prečudesný hybrid, ktorého symbolom boli poslednpé dva roky obušok a pokuta 1659€. Vraj za nedodržiavanie „protipandemických opatrení“. Vo volebných miestnostiach sa „odporúčalo“ dodržiavať odstupy, ale v takej MHD bola hlava na hlave… Ale nie o tom som chcel, to je [...]

parlament, Fico, hlasovanie,

Politologička Malová: Pellegrini bude pri Ficovi vždy hrať druhé husle. Nádej má len ako premiér

02.10.2023 17:15

Pellegrini hovorí, že Hlas je preňho veľmi dôležitou entitou a nechce sa jej vzdať. Naopak, chce ju budovať.

Čaputová, Šimečka

Šimečka vedie neformálne rokovania s inými stranami o zložení vlády

02.10.2023 16:51, aktualizované: 17:10

Predseda PS rešpektuje, že poverenie zostaviť vládu dostal od prezidentky víťaz volieb.

Miroslav Wlachovský

Slovensko ostro protestuje proti predvolebným klamstvám ruskej rozviedky. Predvoláva si diplomata Moskvy

02.10.2023 15:47

Ministerstvo zahraničia vyzvalo Ruskú federáciu, aby prestala s dezinformačnými aktivitami namierenými proti Slovensku.

fico

Fico si od Čaputovej prevzal poverenie na zostavenie vlády. Má na to 14 dní. Nebude to ľahké, priznal šéf Smeru

02.10.2023 15:20, aktualizované: 17:20

Strana Smer získala v predčasných parlamentných voľbách najvyšší počet hlasov.